W tym roku obchodzimy 10-lecie WIREP

Lucyna Gromadzka

członkini Zarządu, Skarbnik

Z WIREP jestem od 2019 roku. 

Z wykształcenia matematyczka. Ukończyłam również Zarządzanie Nieruchomościami. 

Od 15 lat jestem związana z nieruchomościami w różnych konfiguracjach. Aktualnie pracuję jako Kierownik Zespołu Finansów i Administracji w kreatywnej firmie zajmującej się projektowaniem i realizacją wnętrz oraz scenografii. Ponadto jako kontroler finansowy wspieram firmę budowlaną, która jest Generalnym Wykonawcą ciekawych projektów. Jestem również wiceprezeską Fundacji, której głównym celem jest aktywizacja zawodowa kobiet, które wskutek różnych scenariuszy życiowych nie miały możliwości rozwijać się zawodowo. 

Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Najbardziej odpowiadają mi interdyscyplinarne zadania i sytuacje, gdy dużo się dzieje. Lubię wyzwania! Jestem stricte operacyjna – jeśli mam jakieś zadania/cel przed sobą, to poruszę niebo i ziemię a “dowiozę” to, choćby nie wiem co. 

“If nothing goes right go left”  😉

WIREP jest dla mnie Stowarzyszeniem z niesamowitą energią kobiet, gdzie czuje się wspólnotę. Można tutaj poznać ciekawe i wspaniałe kobiety, odbyć różnorodne szkolenia, usłyszeć ciekawostki z branży nieruchomości, psychologii biznesu i nie tylko. Ułatwione jest również nawiązywanie kontaktów biznesowych. 

Prywatnie kocham spędzać czas z dziećmi i znajomymi. Fakt, że mieszkałam w Chile przez kilka lat i daję każdemu na “dzień dobry” plus sto punktów, umożliwił mi poznanie ludzi z całego świata co bardzo sobie cenię. W wolnych chwilach czytam książki, szydełkuję i gotuję. Uwielbiam też podróżować. Moja doba jest stanowczo za krótka!