W tym roku obchodzimy 10-lecie WIREP

Joanna Iwanowska- Nielsen

Członkini Komisji Rewizyjnej.

Mam ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C i działam na rynku nieruchomości aktywnie nadal.

Jestem jedyną Polką, która jest członkiem rady nadzorczej duńskiej spółki giełdowej (Cemat A/S). 

Mając w swojej karierze stanowiska kierownicze wyższego szczebla i stanowiska operacyjne z silnym komponentem przywództwa zespołowego, zbudowałam solidne podstawy dla swojego profilu mentoringu w zmianie i rozwoju, a także doradztwa kariery. Jestem aktywną mentorką od 10 lat, od 2022r akredytowaną przez EMCC.

Od samego początku stowarzyszenia jestem członkinią WIREP –z dumnym numerkiem 4 –ponieważ widzę ciągłą potrzebę, potencjał i znajduję przyjemność członkostwa w tej strukturze. Ściśle profesjonalny profil wraz z komfortową platformą do wymiany doświadczeń –tych zawodowych, jak i dotyczących osobistego rozwoju –to unikalna platforma na polskim rynku nieruchomości. 

Mówię płynnie po angielsku, nieźle po rosyjsku, jeżdżę konno, dużo podróżuję, uczę się języka duńskiego. Interesuję się praktycznymi aspektami zrównoważonego rozwoju, a co kilka tygodni gotuję online z przyjaciółkami. Jestem laureatką nagrody ‘Lwice Biznesu 2019′.