Stowarzyszenie Women in Real Estate Poland (WIREP) oraz firma Stocznia Cesarska Development (SCD) zapraszają do udziału w najnowszej edycji wydarzenia Property Walk. Wydarzenie odbędzie się w dniu 16 czerwca 2023 na terenach postoczniowych w Gdańsku.

Najnowsza edycja Property Walk nosząca hasło “Od historii po #nowehistorie” skupi się na nowoczesnym podejściu do projektowania i architektury, z jednoczesnym nawiązaniem do bogatej historii miejsca. Wydarzenie ma na celu inspirować, zachęcać do poszukiwania ciekawych projektów oraz dobrej architektury, propagować wiedzę historyczną oraz pokazać uczestnikom piękno dziedzictwa przemysłowego i wizję właściciela na rozwój tego obszaru.

Stocznia Cesarska Development, utworzona wspólnie przez dwóch belgijskich deweloperów Revive i Alides, od wiosny 2017 roku jest właścicielem 16 hektarów w samym sercu Młodego Miasta w Gdańsku. Projekt rewitalizacji Stoczni Cesarskiej zakłada ochronę i ekspozycję najcenniejszych historycznych budynków postoczniowych, przystosowanie ich do nowych funkcji oraz budowę nowych, atrakcyjnych obiektów wielofunkcyjnych.

 W programie znajdują się:

Link do zapisów na wydarzenie i zakupu biletów: https://app.evenea.pl/event/877936-3/ “