icon

Magdalena Wysocka

img

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, z czego pierwszą połowę zdobyte w branży lotniczej, a drugą  – w nieruchomościach. Obecnie prowadzi własną działalność w zakresie marketingu i wsparcia sprzedaży.

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ukończyłam studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Współpracuję głównie z firmami konsultingowo-inżynieryjnymi i dostawcami usług dla sektora budownictwa i nieruchomości. Uważnie śledzę aktualne trendy rynkowe i najlepsze praktyki firm z branży, a zdobytą wiedzę i doświadczenia staram się wykorzystywać w praktyce w celu zwiększenia skuteczności działań marketingowych. Łączę techniki i narzędzia marketingu klasycznego oraz internetowego dla poprawy widoczności marki, budowania odpowiedniego wizerunku, promocji usług, zwiększenia sprzedaży i osiągnięcia założonych przez firmę celów biznesowych. 

Praca w marketingu usług dla biznesu jest sporym wyzwaniem, szczególnie w małych organizacjach, gdzie skromne budżety zmuszają do zwiększonego wysiłku i uruchomienia własnej kreatywności. Bardzo sobie cenię ten stymulujący charakter mojej pracy, ponieważ nie pozwala on popaść w rutynę i wymaga nieustannego uczenia się. 

Czas wolny lubię spędzać aktywnie. Rower jest dla mnie synonimem wolności, radości i napędza mnie do działania, dlatego przemierzam na nim w sezonie setki kilometrów. Lubię dobry design, dobre jedzenie, książki, ambitne seriale, spektakle improwizowane.

Dołączyłam do WIREP z chęci przynależności do grupy energicznych kobiet z branży. Zaimponował mi ich profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość. WIREP to wyjątkowa grupa wspierających się kobiet, która daje mnóstwo pozytywnych wartości – przyjaźń, edukacja, rozwój, dobra atmosfera to najważniejsze z nich.