icon

Agnieszka Zygmunt

img

Architekt Partner – Funkciona Spółka Partnerska,   Prezes Zarządu – Funkciona Sp. z  o.o. Prezeska i założycielka Fundacji Architektury, Sztuki i Kultury ARTECTURA

20 lat doświadczenia w branży projektowania i nieruchomości; wiele lat w renomowanych biurach polskich i zagranicznych jako architekt, wiele lat spędzonych w firmach konsultingowych i inżynierskich jako Projekt Manager, od lat własne biuro projektowe.

Lubię pracę z zespołem kompetentnych i oddanych osób, które umiem zmotywować i zachęcić do pracy. Zrobiłam sobie ostatnio test moich kluczowych cech wg Gallupa, z którego wynika, że moje mocne strony to odpowiedzialność (angażuję się i dotrzymuję słowa), osiąganie (jest motorem mojego działania każdego dnia), bliskość (mam wielką potrzebę trwałych relacji z ludźmi), odkrywczość (fascynują mnie idee) i naprawianie (umiem rozwiązywać problemy). 

Powody, dla których dołączyłam do WIREP (w 2016 roku) to kontakty zawodowe i prywatne z kobietami z branży, pozytywna kobieca energia i wymiana doświadczeń, wspieranie i rozwój, edukacja w kluczowych tematach i umiejętnościach (też miękkich).

Poza pracą ćwiczę jogę dla zachowania równowagi ciała i umysłu, odpoczywam przy prostych pracach we własnym ogródku, lubię spacery po lesie, wędrówki po górach, zwiedzanie miast i miasteczek, spędzanie czasu z przyjaciółkami i dziećmi – filmy, planszówki, książki.